Десетима бургаски ученици станаха най-добрите млади строители
18:30, 17 фев 17
25
572
Шрифт:
Деспа Петрова от 12б стана победител в категорията „Мазилки, шпакловки и бояджийски работи“. Деспа спечели състезанието и миналата година, след което стана и национален първенец в конкуренция с ученици от всички професионални строителни гимназии в страната.
Димитър Иванов, също от 12б, стана първи в категорията „Облицовки и настилки“. В същата категория поощрителна награда получи и Гьокан Мухарем от 9а клас.
Отборът Владислав Димитров и Тодор Стоев от 12а е горд носител на титлата първенец в категорията „Сухо строителство“. Светослав Илиев и Джансу Кадиров 11 б са първи в „Зидария с керамични блокчета”. Те са победители и в миналогодишния кръг на състезанието.
Отборът на Пламена Чакърова, Весела Славеева и Радина Кехайова (11е) стана първи в категорията „Озеленяване и цветарство“.
Още от „“

Продължава издирването на изчезналите рибари
10:56, 30 ное 22 /
България отказа екстрадиция на руснак заради опасения от изтезания
10:06, 10 сеп 22 /
Морето изхвърли тялото на бесарабски българин край Созопол, друг се издирва
11:18, 03 сеп 22 /
Оставиха в ареста и тримата сирийци, задържани за катастрофата в Бургас
16:33, 28 авг 22 /Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар