„Нефтохимик“ привлече още един играч на ЦСКА
13:01, 08 юли 16 / Спорт
25
615
Шрифт:
Грънчов е преминал през отборите на ЦСКА, „Славия“, „Локомотив“ Пд, както и през всички юношески формации на националния отбор. В „Нефтохимик“ бранителят отново се събира с бившите си съотборници от ЦСКА – Стоян Колев, Александър Александров и Костадин Хазуров, които подписаха по-рано с бургазлии.
Отборът на „Нефтохимик“ продължава своя подготвителен лагер в Трявна, като след контролата с „Локомотив“ ГО с леки травми са вратарят Янко Георгиев, бранителят Петър Патев, както и Борислав Борисов, който е със счупен нос. Следващата контрола на бургазлии е в неделя срещу „Ботев“ Пд.
Междувременно след тегленето на жребия за новото първенство стана ясно, че „Нефтохимик“ ще срещне в първия кръг отбора на горнооряховския „Локомотив“, като „зелените“ са гости в този двубой.
Още от „Спорт“

Продължава издирването на изчезналите рибари
10:56, 30 ное 22 /
България отказа екстрадиция на руснак заради опасения от изтезания
10:06, 10 сеп 22 /
Морето изхвърли тялото на бесарабски българин край Созопол, друг се издирва
11:18, 03 сеп 22 /
Оставиха в ареста и тримата сирийци, задържани за катастрофата в Бургас
16:33, 28 авг 22 /Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар