Масов бой в кв. „Победа“, четирима са арестувани
07:35, 08 мар 16
25
421
Шрифт:
Информация за инцидента е получена около 21.00 ч. в Първо Районно управление. Незабавно към местопроизшествието са изпратени полицейски служители, които завари гледка като от уестърн филм на ул. „Осогово“ до дом № 23 в квартала. Органите на реда с усилия успели да неутрализират тълпа от хора, биеща се и хвърляща помежду си подръчни предмети.
Арестувани са 32-годишният К. К. и 26-годишният К. А., от едната страна, както и братята – М. Щ., на 29 години и Д. Щ. на 27 г. – от другата страна на биещите се. Четиримата мъже са задържани с полицейска заповед за срок до 24 часа.
Точните причини за възникването на инцидента се установяват от служители на Първо Районно управление – Бургас. Вероятно става въпрос за кавга по битови причини, каквито често се случват сред ромските общности.
Още от „“

Продължава издирването на изчезналите рибари
10:56, 30 ное 22 /
България отказа екстрадиция на руснак заради опасения от изтезания
10:06, 10 сеп 22 /
Морето изхвърли тялото на бесарабски българин край Созопол, друг се издирва
11:18, 03 сеп 22 /
Оставиха в ареста и тримата сирийци, задържани за катастрофата в Бургас
16:33, 28 авг 22 /Последни новини

Зелените сами си спряха проекта за зелена енергия от ветропарк Осогово, с несъстоятелни мотиви
09:30, 01 май 25 / Регионални новини
Емоционална среща в Община Сливен с деца със специални потребности и успехи в плуването
09:24, 30 апр 25 / Регионални новини
А1 ще компенсира всички клиенти на мобилни услуги, независимо дали са изпитвали затруднения
08:13, 30 апр 25 / А1
Добави коментар