Екипът на Роби Уилямс пристига три дни по-рано в Бургас
14:58, 20 юли 15 / Любопитно
25
482
Шрифт:
Миналият петък турнето на Роби Уилямс стигна до Букурещ, където звездата беше посрещната от над 60 000 души. Шоуто продължи почти 2 часа, а публиката не спираше да скандира, че иска още и още. Певецът не се върна на сцената, но пък и румънци и българи ще имат още една невероятна възможност да изживеят мега шоуто на британеца. Следващата спирка на Балканите е България и морският Бургас.
По план екипът от техници, видео и саунд инженери трябваше да пристигне ден преди старта на фестивала, но Роби е настоял всички да са в Бургас 3 дни по-рано, за да е сигурен че няма да има никакви проблеми за първия в кариерата си концерт на плажа.
За първи път в Европа ще се строи толкова голяма сцена на самия морски бряг, което е накарало британците да изпратят допълнителна помощ на българските екипи. 500-тонното чудовище ще започне да се издига на централен плаж Бургас седмица преди фестивала, а 40-метровата видео стена се очаква да пристигне в Бургас заедно с първия международен екип.
Тъй като на плажа няма нужното за фестивала електрозахранване, 4 генератора и 50 тона гориво ще поемат тази роля в първия ден и най-вече по време на 2-часовото шоу на Роби.
Още от „Любопитно“

Продължава издирването на изчезналите рибари
10:56, 30 ное 22 /
България отказа екстрадиция на руснак заради опасения от изтезания
10:06, 10 сеп 22 /
Морето изхвърли тялото на бесарабски българин край Созопол, друг се издирва
11:18, 03 сеп 22 /
Оставиха в ареста и тримата сирийци, задържани за катастрофата в Бургас
16:33, 28 авг 22 /Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 / Свят
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Добави коментар