Резултати по ключова дума: Аякс Намерени 5

12:29, 15 яну 21 / Спорт

Дербитата по спортните канали започват още в петък вечер с градския сблъсък Лацио – Рома по MAX Sport 3.

Дербитата Рома – Интер и Аякс – ПСВ Айндховен - гвоздеят на MAX Sport през уикенда
11:09, 08 яну 21 / Спорт

Програмата ще излъчи и останалите мачове с пряко отношение към борбата за местата на върха в класирането в Италия.

Битката за Мадрид между Реал и Атлетико и класическото дерби Аякс – ПСВ в ефира на MAX Sport
12:09, 31 яну 20

Мачовете ще се играят през уикенда.

Снимки
"Тотнъм" разби "Борусия" Дортмунд, "Реал" (Мадрид) пречупи "Аякс"
08:50, 14 фев 19 / Спорт

"Тотнъм" гледа уверено към четвъртфиналната фаза на Шампионската лига след категорична победа с 3:0 над "Борусия" Дортмунд на "Уембли". Английският клуб взе солиден аванс преди реванша в Германия благодарение на три попадения през втората част на...

Аякс унижи Де Граафсхап
20:54, 16 дек 18 / Спорт

В среща от първенството на Холандия отборът на Аякс буквално разгроми съперниците  си от Де Граафсхап с 8-0. Двама футболисти отбелязаха хеттрикове - Дейли Блинд и Хаким Зийех. Финалният резултат оформиха с по едно точно попадение Душан Тадич и...