5359 лв. събра благотворителният концерт в подкрепа на болния от левкемия Алекс
14:04, 19 мар 16
25
532
Шрифт:
Както Topnovini.bg в съобщи, още преди концерта бяха разпродадени всички 400 билета по 5 лева. Вечерта на самия концерт дошлите имаха възможност да оставят дарения.
Набраните средства са били преброени в присъствието на нотариус и са преведени на семейството. В концерта взеха участие младите таланти от училището по изкуствата „Свети Климент Охридски“, балет Алексия, Арт Център Палитра, вокална група „Златно зрънце“, сдружение „Ръка за таланта“. Своята подкрепа оказаха и известни професионални изпълнители от нашия град. На сцената се представиха Нели Грегъри и дъщеря й Габи, народната певица Ивелина Колева, Диана, Милена,Матей и Краси, Пламена и Галя, Георги ,Стефани, Рая, Вики.
От фондацията съобщават, че желаещите да дарят средства за Алекс могат да го направят през Фондация „Малки ангели“, като използват нейната сметка и в основание добавят „За Александър Гешев“
IBAN: BG75FINV91501016581862
BIG: FINVBGSF
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

Грижа за домашния любимец: 10 полезни съвета
17:30, 23 юли 25 / Свят
Община Сливен продължава ежедневни оросявания в квартал "Речица"
11:12, 21 юли 25 / Регионални новини
Клубът, който никога не оставя своите
18:00, 18 юли 25 / Idealisti
Добави коментар