Ривалдиньо излиза "солено" на "Левски"

20:50, 10 сеп 18 / Спорт 25 1062 Шрифт:

Бразилецът Ривалдиньо излиза "солено" на "Левски". Синът на легендата Ривалдо разочарова от идването си през зимата, като е далеч от именития си татко. Причина за това е и хроничната травма, с която пристигна при "сините", пише "България днес".

Нападателят е припечелил по 10 667 евро (21 334 лева) за всеки мач, в който е взел участие. Ривалдиньо подписа с "Левски" за 2,5 г. през януари. Заплатата му е 12 000 евро.

За времето, в което е на "Герена", той е взел участие в девет мача. В четири от тях е бил титуляр, а в други пет е влязъл като резерва. Има само един гол, и то от дузпа - при победата над Ботев (Пд) с 3:2 през май. От началото на този сезон Ривалдиньо е изиграл точно една минута. Появи се като резерва при успеха с 2:1 над Дунав като гост.

За целия си престой до момента бразилецът има общо 374 изиграни минути. Всяка от тях струва на клуба по 257 евро.