Заловиха петима в полицейска акция срещу наркотиците в Пловдив
12:00, 16 сеп 15 / Любопитно
25
628
Шрифт:
В хода на акцията в събота полицаи от Първо РУ проверили лек автомобил "Дачия", с който се придвижвали трима млади пловдивчани. При вида на униформените 23-годишният шофьор направил опит да се освободи от цигара с марихуана.
Пакетчета с подобно съдържание били открити при обиск и у 24-годишните му спътници. След експертна справка е установено, че иззетото количество марихуана е с общо тегло 0.95 грама.
В понеделник с 0.46 грама от същия наркотик било задържано 17-годишно момче, спряно на бул. "Цариградско шосе" от служители на Шесто РУ. Ден по-късно на ул. "Златорог" те предприели обиск и на криминално проявен 32-годишен мъж, от когото иззели 0.212 грама хероин.
Петимата извършители са били задържани за 24 ч. и срещу тях са започнати бързи производства. Уведомена е Районна прокуратура – Пловдив.
Още от „Любопитно“
Последни новини

Какво трябва да се случи, за да станат електрическите автомобили по-предпочитани от тези с ДВГ
17:38, 11 юли 25 / Свят
Най-новите смартчасовници Galaxy Watch8 LTE и Watch8 Classic LTE са налични за предварителна поръчка в A1
17:16, 11 юли 25 / А1
A1 стартира предварителните поръчки на новите Samsung Galaxy Z Fold7, Z Flip7 и Z Flip7 FE
15:33, 10 юли 25 / А1
Добави коментар