Младеж е с опасност за живота след сблъсък в дърво (обновена в 13.17 ч.)
11:44, 17 юли 15 / Любопитно
25
398
Шрифт:
Сигналът за инцидента на пътя Пловдив – Карлово е постъпил в 4.40 ч. днес. В отсечката между селата Калояново и Граф Игнатиево лек автомобил "Сеат" излязъл вляво извън пътя и се врязал в дърво.
19-годишният шофьор е транспортиран в болница в изключително тежко състояние, съобщиха за Пловдив Topnovini.bg от УМБАЛ "Св. Георги".
Младежът е в кома. Има фрактури на двата крака, контузия на белия дроб и кръвоизлив в мозъка. Опериран е по спешност от екип от неврохирурзи, а в момента е настанен за лечение в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение към Университетска болница в Пловдив.
По първоначални данни причините за инцидента са движение с несъобразена скорост и загуба на контрол. Работата по случая продължават служители от РУ – Хисаря.
Още от „Любопитно“
Последни новини

А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Емил Кошлуков към СЕМ: "Спрете фарса!"
10:05, 12 сеп 25 / Idealisti
Умен старт на новия семестър – водещи смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
19:02, 11 сеп 25 / А1
Добави коментар