Застудя и започнаха кражбите на ток в Пловдивско
12:03, 22 окт 16
25
464
Шрифт:
При проверка вчера на адреса на жената било установено неправомерно включване към електропреносната мрежа на населеното място. По случая е образувано бързо производство.
Според Наказателния кодекс неправомерно присъединяване към електропреносна или електроразпределителна мрежа или въздействие върху уредите за търговско измерване на електрическа енергия за непълно отчитане на потреблението се наказва с лишаване от свобода до пет години и глоба до петнадесет хиляди лева. При повторно деяние наказанието е лишаване от свобода от една до осем години и глоба до двадесет хиляди лева.
Само в райна на Асеноград в първите два месеца на годината бяха установени 21 случая на кражби на ток в Асеновград и 6 - в Садово.
Още от „“

Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /
Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /
Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Интегрираният проект за водите на град Пловдив продължава своята реализация
09:05, 30 мар 23 /Последни новини

Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 / Свят
Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Седмицата на „Джурасик“ поставя началото на лятото с тематични филми на половин цена във видеотеката на А1 ТВ
14:52, 17 юли 25 / А1
Добави коментар