Ударно запълват дупки по паважа на "Коматевско шосе" в Пловдив
13:53, 01 дек 15
25
408
Шрифт:
Два екипа ремонтират от сутринта разместени павета по ключовата артерия, която свързва квартал "Коматево" с града.
"Получих много оплаквания за проблемни участъци, където настилката е компрометирана, появили са се дупки и паветата създават опасност за колите и хората", коментира Инчев. От фирмата - изпълнител на ремонта, са уверили, че до довечера паважът ще е нареден навсякъде.
Настилката по "Коматевско шосе" създава неприятности на хората от години. През 2016 г. ще бъде направен генерален ремонт със средства от 30-милионния заем от ЕБВР, в момента текат подготвителни дейности от страна на ВиК.
Докато започне голямата реконструкция на "Коматевско шосе" обаче, компрометираните участъци ще се възстановяват своевременно, за да се предотвратят пътни инциденти и да се гарантира сигурността на хората, категоричен е Борислав Инчев.
Още от „“

Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /
Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /
Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Интегрираният проект за водите на град Пловдив продължава своята реализация
09:05, 30 мар 23 /Последни новини

България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
А1 празнува 30 години с атрактивни оферти за смартустройства само за 1 лев/0,51 евро на месец
12:46, 24 сеп 25 / А1
Нов опит за затвърждаване на статуквото при рекламата в София, чрез съмнителен доклад на шестима общински съветници
10:26, 24 сеп 25 / Idealisti
Добави коментар