Обвиниха рецидивист за грабеж на възрастен пловдивчанин
14:57, 28 окт 15
25
736
Шрифт:
Сега той е предаден на съд за това, че на 3 август 2015 г. в подножието на хълма Бунарджика в Пловдив е отнел от възрастен мъж чужда движима вещ – златен пръстен 14 карата, с тегло 14 грама на стойност 672 лева. Обвиняемият забелязал в парка пенсионер, който седял на пейка. Приближил се към него и видял на лявата му ръка масивен пръстен от жълто злато. Пенсионерът станал от пейката и се насочил в посока към празен буренясал шадраван. Ангел М. се приближил към него и го ударил в задната част на главата. Пенсионерът изгубил равновесие, паднал и получил травматични увреждания в областта на гръдния кош и корема. Обвиняемият издърпал със сила пръстена и избягал. След това го продал в заложна къща в град Стамболийски.
Разпитан в хода на досъдебното производство обвиняемият се признава за виновен. По делото са извършени две експертизи – стоково-оценъчна и съдебно-медицинска, разпитани са петима свидетели.
Спрямо Ангел М. е взета постоянна мярка за неотклонение "Задържане под стража". Предстои Окръжен съд-Пловдив да насрочи дата за съдебно заседание.
Още от „“

Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /
Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /
Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Интегрираният проект за водите на град Пловдив продължава своята реализация
09:05, 30 мар 23 /Последни новини

Финалът на Световното по волейбол – А1 и MAX Sport подаряват емоцията на всички българи
18:25, 27 сеп 25 / А1
България е сред четирите най-добри в света по волейбол – А1 и MAX Sport споделят емоцията с цяла България
17:42, 26 сеп 25 / А1
А1 празнува 30 години с атрактивни оферти за смартустройства само за 1 лев/0,51 евро на месец
12:46, 24 сеп 25 / А1
Добави коментар