Организират безплатни неврохирургични консултации в две поликлиники в Плевен
10:19, 31 мар 16
25
427
Шрифт:
Всеки понеделник безплатна консултация ще има в ДКЦ 2 от 14:30 часа, а в ДКЦ 3 прегледите ще се провеждат по същото време в ДКЦ 3.
"Всеки, който има нужда от специализирано или второ мнение може да ме потърси, като си запише част на съответната регистратура. Целта е да може да се разбере пациентът има ли показания за операция или не, както и диагностично за това ли се лекува. За това прегледите са безплатни, за да знаят хората, че в тях няма търговски елемент и спокойно могат да се консултират със специалист”, сподели доц. Панов.
Той допълни, че в последно време се забелязва сериозно увеличение на пациентите с неврологични и неврохирургични проблеми. Експертът допълни, че Клиниката по неврохирургия е единствената в Северна България, която може да обслужва пациенти на всякаква възраст.
Още от „“

По-добре за страната ни е да има правителство в сегашния формат на парламента
19:59, 20 мар 24 /
ЕРМ Запад мобилизира допълнителни екипи за отстраняване на авариите, причинени от лошото време
14:20, 26 ное 23 /
Поглед назад: Битката за Плевен - битка за цяла България
10:30, 10 дек 22 /
Възможни са смущения в електрозахранването на Плевен на 3 октомври
12:00, 01 окт 22 /Последни новини

А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар