Изчистиха магистрала „Марица” до черно, обстановката усложнена в Хасковско
09:31, 06 яну 17
25
435
Шрифт:
Магистрала "Марица" в района на Харманли е чиста почти до черно. Около Хасково обаче, снегът е повече и в момента машините чистят настилката. Цялата налична техника от 170 машини е по републиканската пътна мрежа и автомагистрала “Марица”. Най-много сняг е паднал в Хасково и Минерални бани – между 10 и 15 сантиметра, като в областта продължава да вали.
В цялата област е спрян трафикът на камиони над 12 тона. Всички пътища са проходими при зимни условия, съобщават от областната администрация. Няма населени места без ток и вода. Очаква се температурите да падат през целия ден, а валежите да продължат.
Тази сутрин без ток са останали 3 села в община Димитровград- Радиево, Голямо и Малко Асеново. Аварийните екипи работят и в село Радиево електричеството вече частично е възстановено.
Последни новини

Смартфони за всеки вкус на лизинг с 0% лихва от А1 през март
17:49, 14 мар 25 / А1
Специална селекция дамски смартчасовници с до 300 лв. отстъпка от А1 през март
15:05, 13 мар 25 / А1
Най-доброто от „Оскарите“ и световното кино – сега в A1 Видеотека
12:45, 12 мар 25 / А1
Добави коментар