Кои са претендентите за кметските кресла в големите градове?

10:46, 27 сеп 19 / ИЗБОРИ 2019 25 2218 Topnovini

Предоставяме ви пълен списък с кандидатите за кметове в областните градове в страната. Информацията е сравнена с регистъра на Централната избирателна комисия. 

София

Диана Ангелова Димитрова БЗНС,

Волен Николов Сидеров - ПП АТАКА,

Георги Стоянов Кадиев - ПП СВОБОДА,

Петър Николаев Клисаров - ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ,

Георги Венелинов Георгиев - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ,

Тодор Иванов Славков - ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“,

Минчо Христов Куминев - коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ,

Валери Методиев Григоров - коалиция Ние, Гражданите,

Ангел Чавдаров Джамбазки - ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ,

Младен Александров Младенов - Национална Републиканска партия,

Тончо Ненков Токмакчиев - партия на ЗЕЛЕНИТЕ,

Николай Георгиев Дренчев – ВЪЗРАЖДАНЕ Пламен Трифонов Христов – ВОЛЯ

Борислав Александров Игнатов - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение),

Йорданка Асенова Фандъкова - Местна коалиция ГЕРБ /СДС/,

Стефан Титков Иванов- НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ,  

Борис Бориславов Бонев - ИК Борис Бориславов Бонев,

Мая Божидарова Манолова-Найденова - ИК Мая Божидарова Манолова-Найденова,

Радослав Стоилов Каратанчев - ИК Радослав Стоилов Каратанчев

 

Благоевград:

Росен Йорданов Георгиев НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ,

Илия Стефанов Илиев ПП СВОБОДА,

Валери Бориславов Смиленов ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА,

Иван Янев Ризов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ,

Атанас Станкев Камбитов ПП ГЕРБ,

Албина Алексеева Анева-Томова Политическа партия МИР,

Росен Радославов Христов НДСВ,

Атанас Георгиев Киряков Движение ЗАЕДНО за промяна,

Людмила Александрова Костадинова РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ,

Калоян Томов Ханджийски „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение),

Андон Йорданов Тодоров „партия на ЗЕЛЕНИТЕ (ВОЛЯ)“, Румен Георгиев Томов

 

Бургас:

Бойко Георгиев Миразчийски НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ,

Ивайло Дражев Атанасов ПП СВОБОДА,

Георги Сталев Георгиев Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане), 

Живко Иванов Табаков ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ),

Константин Живков Бачийски СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА,

Димитър Николов Николов ПП ГЕРБ,

Владимир Павлинов Павлов ВЪЗРАЖДАНЕ

Николай Асенов Тишев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ,

Георги Дражев Атанасов партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ,

Иво Георгиев Баев „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение),

Теодор Русланов Шейков “Ние, Гражданите“ (ДРП Българската пролет, БЗНС, РДП, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“)

 

Варна:

Димитър Анастасов Карбов НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ,

Светлозар Анастасов Николов коалиция Ние, Гражданите,

Николай Тодоров Евтимов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ,

Иван Николаев Портних ПП ГЕРБ,

Костадин Николов Георгиев Християндемократическа партия на България,

Костадин Тодоров Костадинов ВЪЗРАЖДАНЕ,

Анелия Димитрова Клисарова БСП ЗА БЪЛГАРИЯ,

Добрин Стефанов Стефанов Движение ЗАЕДНО за промяна,

Цветан Христов Атанасов партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ,

Милена Колева Димитрова Радикалдемократическа партия в България,

Стела Димитрова Николова „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

Велико Търново:

Весела Николаева Лечева БСП за България /АБВ, Движение 21/

Димитър Василев Маринов БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

Милен Василев Михов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Галя Ангелова Паунова БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Даниел Димитров Панов ПП ГЕРБ

Калоян Милков Янков „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Видин:

Венцислав Павлинов Димитров партия на ЗЕЛЕНИТЕ

Огнян Кирилов Ценков ПП ГЕРБ

Ненчо Илиев Нешев ВЪЗРАЖДАНЕ

Красимир Асенов Иванов Движение за права и свободи – ДПС

Любомир Асенов Георгиев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Богдан Тодоров Гешев ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ

Иван Цветанов Перчински „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Иван Пенков Иванов МК „ВМРО – БНД” - (АБВ, НФСБ)

Герго Тошев Гергов ПП „АТАКА“ - Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Цветан Петров Ценков СДС, НДСВ, Нова алтернатива, ЗНС, БЗНС, БДСР

 

Враца:

Искрен Валериев Дилов коалиция Ние, Гражданите

Красимир Илиев Богданов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Калин Ангелов Каменов ПП ГЕРБ

Петя Тодоринова Диковска ВОЛЯ

Момчил Иванчев МладеновБСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

Габрово:

Пепа Миткова Сомлева коалиция Ние, Гражданите,

Таня Венкова Христова ПП ГЕРБ

Мария Йорданова Митева ВОЛЯ

Григор Венциславов Григоров „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Недялко Стоев Стоев "ВМРО-Българско национално движение"(ВМРО-БНД,СДС)

Ивелин Николов Николов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ/БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, АБВ/

 

Добрич:

Надежда Димитрова Петкова - ГЕРБ (СДС)

Йордан Тошков Йорданов ДБГ(ДБГ, НДСВ, ССД, ГН)

Йордан Апостолов Апостолов „НФСБ/АБВ, ЗС АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ, ЗНС/“

Вяра Николова Николова-Момчева коалиция Ние, Гражданите

Детелина Мирева Симеонова ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Николай Александров Бекяров ВЪЗРАЖДАНЕ

Ивелин Стоянов Иванов ВОЛЯ

Нежля Неджати Амди-Ганева Движение за права и свободи – ДПС

Георги Антонов Петков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

Кърджали:

Стоян Петков Георгиев ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)

Никола Светозаров Чанев ПП ГЕРБ

Иван Стефанов Кадънков ВОЛЯ

Мехмед Осман Ходжа ПП ДОСТ

Хасан Азис Исмаил Движение за права и свободи – ДПС

Милко Петров Багдасаров БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Тонев Коларов ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

Радослав Иванов Милев „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

Кюстендил:

Ива Петрова Накова ВЪЗРАЖДАНЕ

Петър Георгиев Паунов Местна коалиция ГЕРБ /ПП ГЕРБ, ПП СДС, ПП ВМРО-БНД, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ/

Младен Стоянов Ризов МК ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА

Здравко Стойнев Милев ИК Здравко Стойнев Милев

 

Ловеч:

Росен Маринов Костов ПП Глас Народен

Виктор Василев Стойчев ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Корнелия Добрева Маринова ПП ГЕРБ

Петър Димитров Магеранов ВЪЗРАЖДАНЕ

Сурай Мустафа Велиева Движение за права и свободи – ДПС

Радина Минкова Банкова БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Атанасов Първанов НДСВ

Кирил Владимиров Гумнеров партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

Георги Николов Митев ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

 

Монтана:

Николай Георгиев Николов НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Митко Стоянов Стоянов коалиция Ние, Гражданите

Найден Валентинов Найденов ВЪЗРАЖДАНЕ

Илия Замфиров Илиев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Златко Софрониев Живков МК „СДС /ГЕРБ, БНД, ВМРО-БНД и ЗНС/”

Любомир Тодоров Иванов „ВОЛЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ”)

 

Пазарджик:

Атанас Георгиев Шопов АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ (АБВ, ДВИЖЕНИЕ 21, АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ)

Благо Атанасов Солов „БСП за БЪЛГАРИЯ“, /ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“, ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“, ПП „СОЦИЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ“, ПП „НФСБ“, ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛ ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ“/

Тодор Димитров Попов НОВОТО ВРЕМЕ

Цанко Кирилов Бангьозов ПП АТАКА

Иван Дойчев Панайотов ПП ГЕРБ

Арлин Григоров Антоновпартия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

Николай Евтимов Янев „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

Перник:

Васил Цветков Павлов НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Людмила Николова Велинова партия на ЗЕЛЕНИТЕ

Вяра Михайлова Церовска ПП ГЕРБ

Станислав Иванов Владимиров БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Костадин Крумов Костадинов Движение ЗАЕДНО за промяна

Велизар Венциславов Варадинов „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ –ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Мария Маринова Иванова ПП ЕНП /ПП "НИКОЛА ПЕТКОВ", ПП БЗНС И ПП БДФ/

 

Плевен:

Иван Тодоров Нинов СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

Адриан Александров Асенов ПП АТАКА

Цветан Методиев Антов Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Калин Николов Поповски ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Миросав Николов Петров ПП ГЕРБ

Румен Недялков Дечев ВЪЗРАЖДАНЕ

Пламен Дилов Дилов Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Илиян Славейков Йончев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Любомир Георгиев Маринов Местна коалиция„НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

Георг Леонидов Спартански Инициативен комитет

 

Пловдив:

Илия Ангелов Зюмбилев ПП БЗНС

Николай Петков Бухалов КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

Любомира Ганчева Ганчева Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Дани Стефанова Каназирева СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

Здравко Димитров Димитров ПП ГЕРБ

Димитър Ангелов Спилков ХРИСТИЯНРЕФОРМИСТКА ПАРТИЯ (ХРП)

Георги Кръстев Гюлеметов ВЪЗРАЖДАНЕ

Георги Иванов Колев Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Никола Атанасов Цветков ВОЛЯ

Милен Арсенов Иванов Движение за права и свободи – ДПС

Николай Атанасов Радев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Мехмед Хюсеин Дерменджи ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ

Атанас Богомилов Костов “ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Славчо Стоев Атанасов Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

 

Разград:

Георги Димитров Георгиев НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Валентин Стефанов Василев ПП ГЕРБ

Левент Али Апти Движение за права и свободи – ДПС

Денчо Стоянов БояджиевБСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Калоян Руменов Монев ВМРО - БНД (АБВ, МИР, ПБС, ВМРО-БНД)

Мирослав Тодоров Грънчаров ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ (ДА БЪЛГАРИЯ, ДСБ, Зелено движение) (СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ, ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ)

 

Русе:

Мариян Йорданов Димитров ПП ПОДЕМ

Венцислав Атанасов Ангелов БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

Даян Валериев Тачев коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

Диана Ангелова Иванова ПП ГЕРБ

Петър Иванов Иванов ВЪЗРАЖДАНЕ

Дауд Мехмед Ибрям Движение за права и свободи – ДПС

Деана Георгиева Тонева „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Елеонора Николаева Николова МК Съюз на Демократичните сили /СДС, ДБГ, ССД, БНД и „Движение 21“/

Стелиян Богданов Стефанов МК МИР

Пенчо Пламенов Милков БСП за България /АБВ, Движение за радикална промяна "Българската пролет", ПД "Социалдемократи"/

Галин Тодоров Григоров „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ (НФСБ)“

 

Силистра:

Юлиян Найденов Найденов ПП ГЕРБ

Златко Стефанов Куртев„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Момчил Стефанов Неков МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"

Димитър Трендафилов Трендафилов МК „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“

 

Сливен:

Георги Златев Георгиев ПП АТАКА

Йордан Лечков Янков ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА

Елена Стефанова Попова ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

Пламена Стефкова Петрова БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Стефан Николов Радев ПП ГЕРБ

Момчил Димитров Пантелеев Християндемократическа партия на България

Николай Андреев Кадирев ВЪЗРАЖДАНЕ

Кольо Йорданов Милев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Петров Сяров „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ („Демократи за силна България“ и „Зелено движение“)

Румен Иванов Бозуков МК "Движение ЗАЕДНО за промяна"

Антоний Николаев Андонов МК БАСТА ( ПП БАСТА, ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „ АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)

Доброслав Иванов Иванов МК НФСБ (НФСБ, БЗНС)

 

 Смолян:

Мирослав Събев Фисински ИК МИРОСЛАВ СЪБЕВ ФИСИНСКИ

Кирил Хараламбиев Хаджихристев НОВОТО ВРЕМЕ

Владимир Стаменов Гърбелов НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Петър Георгиев Кадиев Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Николай Тодоров Мелемов ПП ГЕРБ

Румяна Иванова Фиданова Движение за права и свободи – ДПС

Стефан Атанасов Сабрутев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

Стара Загора:

Елена Маргаритова Нонева Политическо Движение Социалдемократи

Гергана Величкова Микова НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Камелия Димчева Стаматова-Йовчева Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Янко Георгиев Янков коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

Антон Димов Андонов ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Живко Веселинов Тодоров ПП ГЕРБ

Искра Михайлова Михайлова ВЪЗРАЖДАНЕ

Иван Стоянов Върляков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Магдалена Владимирова Овчарова „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Търговище:

Рая Георгиева Матева МК БСП за БЪЛГАРИЯ /БСП за БЪЛГАРИЯ и АБВ/

Светлин Иванов Бонев коалиция Ние, Гражданите

Дарин Иванов Димитров ПП ГЕРБ

Хамди Мехмедов Илиязов Движение за права и свободи – ДПС

 

Хасково:

Петър Димитров Дялков инициативен комитет за издигане кандидатурата на Петър Димитров Дялков

Веселин Дочев Белевски ПП Глас Народен

Добри Василев Беливанов ПП Съюз на свободните демократи

Ростислава Захариева Жекова  ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Добрин Росенов Башайков партия на ЗЕЛЕНИТЕ

Станислав Насков ДечевПП ГЕРБ

ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ ИЛЧЕВ мХристияндемократическа партия на България

Румен Боянов Райчев ПП ДОСТ

Коста Петков Стоев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Христо Георгиев Сариев Движение ЗАЕДНО за промяна

Драгомир Славчев Андонов ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

Шумен:

Добрин Райков Чайлев ПП АТАКА

Наталия Петрова Стефанова НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Митко Найденов Йоцов коалиция Ние, Гражданите

Стефан Маринов Минков ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Любомир Димитров Христов ПП ГЕРБ

Валентин Методиев Маламов Политическа партия МИР

Николай Йорданов Колев ВОЛЯ

Четин Хюсеин Казак Движение за права и свободи – ДПС

Венцислав Дянков Венков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Красимир Благоев Костов партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

Артур Едуард Алтунян „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 Добромир Веселинов Драев ДБГ /БНД, ЕНП, ССД, Глас народен, НДСВ/

Валентин Велиславов Велев МК от партии АБВ /ПП Социалдемократическа партия/ (СДП)

 

Ямбол:

Георги Иванов Славов Инициативен комитет

Павел Георгиев Додов Местна коалиция СДС/ЗНС,СДС/

Драгомир Иванов Димов ПП БЗНС

Кръстьо Панайотов Петров ПП АТАКА

Иван Димитров Кърцъков НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Валентин Цветанов Ревански ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

Йордан Милков Милков Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Димитър Ангелов Иванов ПП ГЕРБ

Катя Атанасова Георгиева БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Ясни са номерата на партиите и коалициите за местния вот

Добави коментар

Моля попълнете вашето име.
Top Novini logo Моля изчакайте, вашият коментар се публикува
Send successful Вашия коментар беше успешно пуликуван!