"Левски" записа втора поредна загуба в Кипър

15:50, 30 яну 19 / Спорт 25 1307 Шрифт:

Отборът на "Левски" записа втора поредна загуба в контролите. Тимът отстъпи на 13-ия в полската Екстра класа Висла (Плоцк) с 1:2 в в Ларнака, Кипър. Преди това „сините“, които играха в жълти екипи, отстъпиха на китайския Хенан с 0:1 и завършиха 1:1 с руския Уфа.

Анхел Гарсия откри за Висла в 32-ата минута. Давиде Мариани изравни от дузпа за състава на Георги Дерменджиев в 65-ата минута. Голът за Левски дойде след нарушение в наказателното поле срещу Илия Димитров.

Бившият играч на "Ботев" (Пловдив) Николас Варела вкара красив гол д прехвърлящ удар в 72-ата минута.

"Сините" бяха без капитана си Габриел Обертан, който ще премине в турския Ерзурумспор.