Северният плаж в Слънчев бряг е готов за новия туристически сезон. Там започнаха работа обходни спасителни двойки, между 08:00 и 18:00 часа. Дежурствата им ще продължат до 31 май, а от следващия ден ще застъпят допълнителен брой служители, обезпечаващи водноспасителната дейност. Те ще следят за реда и за нарушители, които влизат в морето при червен флаг.
 
Ивицата вече посреща първите туристи с чисто нови чадъри и шезлонги, пясъкът е заравнен, обезпаразитен и почистен. Поставени са вишки за спасителите, обозначителни знаци и информационни табели, вече работи и медицинският пункт, оборудван с необходимите медикаменти и апаратура.
 
Свободната зона за безплатно плажуване е повече от 50 на сто.  От 1 юни на северния плаж ще има разнообразни водни забавления и спортове.
Северният плаж в Слънчев бряг e изряден за сезона
                            
                                14:50, 17 май 18                            
                            25
                            750
                            
                                Шрифт:
                                
                                
                            
                        
                        
                    Последни новини
Черният петък започва по-рано: най-търсените смартфони с до 80% отстъпка от А1
15:54, 04 ное 25 / А1
                                
                            
Добави коментар