Куп медали за младите ни борци от турнира в Румъния

12:54, 23 май 17 / Спорт 25 296 Шрифт:
Topnovini

Общо 24 медала спечелиха младите български борци на международния турнир за юноши, девойки, кадети и кадетки в Румъния. Представителите ни стигнаха до 7 златни отличия, като класиците ни завършиха втори отборно при кадетите и юношите, а свободняците се наредиха трети при юношите, информира БГНЕС.

Ето и класирането на всички български борци на турнира в Румъния:

Кадети

Свободна борба

3 място Цветан Мустафов "Черноморец-св.борба", Бургас 50 кг

5 място Стилиян Илиев "Димитровград", Димитровград 58 кг

3 място Иван Бадавров "Димитровград", Димитровград 63 кг

5 място Мерт Рамадан "Ангел войвода-Хасково", Хасково 69 кг

5 място Емре Мурад "Крепост", Стремци 76 кг

2 място Йордан Георгиев "Олимпиец", Търговище 85 кг

5 място Цветан Евтимов АСК "Сливен", Сливен 85 кг

5 място Димитър Христов АСК "Сливен", Сливен 100 кг

3 място Димитринка Сергеева "Ангел войвода-Хасково", Хасково 38 кг

1 място Петя Делчева "Ангел войвода-Хасково", Хасково 40 кг

3 място Мерал Зиберова "Левски", София 43 кг

5 място Анна Бърдарова "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил 49 кг

Кадетки

1 място Сийка Иванова "Левски", София 65 кг

Класическа борба

1 място Денис Демиров "Локомотив-93", Варна 46 кг

5 място Илия Мустаков "Локомотив", Пловдив 50 кг

1 място Цветан Сирашки "Изобор", Плевен 54 кг

3 място Георги Аначков "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил 54 кг

3 място Иво Илиев "Изобор", Плевен 58 кг

2 място Никълъс Сулев "Левски", София 63 кг

5 място Георги Валентинов "Ботев-93", Враца 63 кг

5 място Димитър Илиев "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил 69 кг

3 място Борислав Василев "Рилски спортист", Самоков 76 кг

1 място Кристиян Павлов "Левски", София 85 кг

5 място Кристислав Радев "Бургас", Бургас 100 кг

Класиците са втори в отборното класиране

Юноши

Свободна борба

5 място Юсни Юсниев "Локомотив", Г.Оряховица 50 кг

5 място Веселин Петров "Димитровград", Димитровград 66 кг

3 място Дургут Тасим "Берое", Стара Загора 74 кг

2 място Даниел Веселинов "Черноморец-св.борба", Бургас 120 кг

1 място Фатме Мандева "Левски", София 44 кг

5 място Еми Атанасова "Левски", София 48 кг

3 място Кремена Петрова "Димитровград", Димитровград 51 кг

3 място Александрина Кашинова "Рилски спортист-2000", Самоков 59 кг

Девойки

2 място Юлияна Янева СК Борба и самбо, Ямбол 63 кг

В отборното свободняците са трети

Класическа борба

1 място Красимир Крумов "Рилски спортист", Самоков 74 кг

2 място Светослав Николов "Левски", София 84 кг

3 място Кирил Милов "Левски", София 96 кг

2 място Атанас Севриев "Локомотив", Пловдив 120 кг

Класиците са втори в отборното. 

Добави коментар

Моля попълнете вашето име.
Top Novini logo Моля изчакайте, вашият коментар се публикува
Send successful Вашият коментар беше успешно публикуван.

Реклама