Двама непълнолетни нападнаха и ограбиха жена в района на гарата в Плевен
12:53, 09 фев 17
25
488
Шрифт:
Според сигнал за посегателството, постъпил чрез телефон 112 на 7 февруари 2017 година около 15:15 часа, са организирани опративни действия. По първоначалната информация нападателите били мъж и жена, а пострадалата е жена от село Тодорово. Грабителите са издърпали с физическа сила от жертвата си дамско портмоне със сумата от около 200 лева. След нападението са се оттеглили през подлеза на гарата в посока към западната индустриална зона на областния град.
На местопрестъплението са извършени огледи. Служители от Първо РУ – Плевен са изпратени за обход на района. От проведените оперативни мероприятия са установени и задържани извършителите – 14-годишна и 10-годишен, плевенчани. По-голямата част от инкриминираната сума е намерена и върната на собственичката срещу разписка.
Извършителите са направили пълни самопризнания по случая. Образувано е досъдебно производство и работата продължава разследващ полицай.
Последни новини

А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Умен старт на новия семестър – водещи смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
19:02, 11 сеп 25 / А1
Най-новите продукти на Apple – скоро в А1
18:28, 10 сеп 25 / А1
Добави коментар