Служителки в плевенска детска градина са заловени да крадат храна
11:50, 24 яну 17
25
472
Шрифт:
При проверка на място, направена в края на миналата седмица, в личния багаж на две жени от персонала са намерени бисквити, прясно мляко, кашкавал, сирене, готова смес за приготвяне на принцеси, захар, мая, моркови.
Това е поредната кражба, която става известна в обществото, но провиненията от този род са масови, твърдят родители.Според тях, служители от персонала не спират да изнасят храна, предназначена за децата.
„Като адвокат, съм защитавал хората 25 години, защото всеки има право на защита. Само че това, което се случва в детските градини и ясли в Плевен, е мародерство", заяви кметът Георг Спартански.
Той увери, че проверките за нерегламентирано изнасяне на храни и други нарушения продължават и ще продължат и никой не е застрахован.
Кметът допълни, че детайлната проверка продължава, а на директорката ще бъде връчена покана за писмени обяснения на случая.
Последни новини

Защо инвеститори като Лидия Бозарова насочват вниманието си към Baicului
13:01, 23 апр 25 / Свят
„Мики 17“ – научнофантастичният шедьовър на Бонг Джун Хо, вече в A1 Видеотека на A1 Xplore TV
12:56, 23 апр 25 / А1
През великденските празници работното време на магазините на А1 ще бъде променено
19:05, 18 апр 25 / А1
Добави коментар