Забравена печка подпали работилница
14:44, 27 дек 16
25
545
Шрифт:
На Коледа около 1,35 ч. е получен сигнал за пожар в стая от училищно общежитие в гр. Вълчи дол. Причината за инцидента е късо съединение. Пламъците са унищожили домашно имущество, опушени са 500 кв. м стени.
Късо съединение е подпалило на Коледа и електрическото табло на магазин за хранителни стоки на бул. „Васил Левски“ във Варна. Изгорели са хладилни витрини, стоки и оборудване от магазина, електрическо табло, окачен таван – 10 кв. м, електрическа инсталация, подова настилка, опушени са 200 кв. м стени.
Запалими материали, оставени близо до печка на твърдо гориво, са предизвикали пожар в къща в с. Градинарово в събота. Пламъците са унищожили 60 кв. м от къщата. Няма пострадали хора в нито един от пожарите.
Варненските огнеборци са гасили около празниците и заведение на бул. „Княз Борис І“, пламнало от оставена без надзор камина, както и автобус „Скания“, запален от късо съединение на спирка в Провадия.
Последни новини

Aтрактивни летни предложения от А1 през август – 5G смартфони с 0% лихва на лизинг
16:53, 05 авг 25 / А1
Вземете новите Galaxy Watch8 LTE и Watch8 Classic LTE с до 300 лв. отстъпка и 6 месеца безплатен Extra SIM от A1
16:18, 04 авг 25 / А1
Смартфоните на лятото ви очакват с 80% отстъпка от А1
12:51, 01 авг 25 / А1
Добави коментар