Дете спечели камера за екстремни спортове от кампанията „Влез в час с данъците“
06:35, 29 ное 16
25
736
Шрифт:
Макар и във втори клас, той проявява интерес и участва активно в образователната игра „Play за награди“ спечелвайки 105 точки, събрани от успешно преминати тестове след всеки видео урок на НАП. С лека помощ от маика си Галя е решил тестовете към тях, макар и да не е давал само верни отговори. Интересът му към кампанията продължава и очаква публикуването на всеки нов клип.
Любимият му е най-новия с Алекс Сърчаджиева, който разяснява елементи от трудовия договор и вида на осигурителните вноски. В образователните клипове вземат участие и други популярни личности като Михаела Филева, Прея, Йордан Йовчев и други идоли на българските тийнейджъри. С тяхна помощ под формата на забавна викторина разясняват на бъдещите данъкоплатци данъчно-осигурителните им права и задължения.
Образователният проект е достъпен за всички ученици и има състезателен характер. Когато се регистрират в играта “Play за награди” и изгледат видеaтa могат да решат тестовете след всеки клип и вече стават участници за спечелването на електронен четец, водоустойчива камера или дрон.
Последни новини

„Заклинанието 4 “ – зловещият финал на култовата хорър поредица вече във Видеотеката на А1 ТВ
16:57, 22 окт 25 / А1
Сливен се готви за празничния Димитровден
19:56, 20 окт 25 / Регионални новини
Какво всъщност прави един отбор силен – звездите или приятелството?
08:35, 18 окт 25 / Idealisti
Добави коментар