Бургазлийка е ранена при сблъсък на БМВ и „Фолксваген“ в Ахелой
13:30, 13 ное 16
25
409
Шрифт:
Инцидентът станал около 17.30 ч. вчера на кръстовището на улиците „Емона” и „Струма”. 29-годишният несебърлия Х. М. с „БМВ 530 D” не спазил пътен знак „СТОП”, отнел предимството на „Фолксваген Пасат”, управляван от 51-годишния А. А. от Бургас, и го блъснал в страничната дясна част.
От удара несебърлията загубил контрол над БМВ-то и с предната част на автомобила се блъснал в крайпътен електрически стълб. Младежът се е отървал невредим.
Пострадала е возещата се на предната дясна седалка във фолксвагена 49-годишна П. А. от Бургас, която е съпруга на 50-годишния шофьор. Жената е получила контузия на гръбнака и гръдния кош, но е без опасност за живота. Настанена е за лечение във Втора хирургия на МБАЛ – Бургас.
Последни новини

А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Умен старт на новия семестър – водещи смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
19:02, 11 сеп 25 / А1
Най-новите продукти на Apple – скоро в А1
18:28, 10 сеп 25 / А1
Добави коментар