69-годишна нападната и обрана в Ряхово
15:10, 11 окт 16
25
471
Шрифт:
Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Русе днес.
Тя разказала, че това е станало през нощта, жената излязла извън дома си, за да изхвърли отпадъци, там била пресрещната от непознат мъж, който я принудил да влязат в къщата, а после към тях се присъединил друг мъж.
Вътре тя била принудена да седне на фотьойл, а мъжете я предупредили, че навън чакали още двама. После й поискали пари, тя им посочила дамската си чанта. От чантата й взели 35 лева, а от джоб на връхната й дреха още 10, взели и мобилния й телефон, после си тръгнали.
По-късно жената отишла при свои съседи, откъдето е подала сигнала в полицията.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група от РУ – Сливо поле. Случаят е документиран и е започнало разследване.
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар