Станислав Драмов: Публиката в Пловдив ще ни даде криле по време на Европейското
13:14, 31 авг 16
25
455
Шрифт:
Пловдивчанинът, който е състезател на Виктория Волей (Пловдив) се готви с националите за Европейското първенство, което ще се проведе от 2 до 10 септември в Пловдив и във Варна.
Драмов получи почивка от селекционера Владимир Николов и не взе участие във втората контрола срещу Франция, която България загуби с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) гейма. Другият национал на Виктория Волей – посрещачът Ивайло Иванов, взе участие в мача и завърши с 6 точки.
„Обиколил съм доста държави, но усещането да играеш пред родна публика е съвсем различно. Наистина за мен ще е голяма чест да постигнем нещо пред родна публика, на собствен терен и в моя град. Усещането е неописуемо. Публиката ще ни даде криле по време на мачовете. Не познавам отбора на Украйна, но мисля че няма да имаме проблеми и ще победим“.
Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар