Татяна Дончева: БСП продадоха президентските избори на ГЕРБ
08:41, 10 авг 16 / Политика
25
366
Шрифт:
БСП е поставено в зависимост от оръжейно лоби, което ще покрие сметките й, каза още Дончева. Според нея АБВ е свързана с това лоби, а ген. Румен Раден е техен кандидат за президент, който също е подкрепен от него.
Дончева обясни, че разговорите между „Движение 21“, АБВ и „социалистите“ са били абсолслютно формални и не разбира как след това БСП са започнали да говорят, че трудно ще има договорка с „Движение 21“, след като не са говорили помежду си нищо конкретно.
По думите й вече цяла седмица има скандали между две лобита в Изпълнителното бюро на БСП за налагане на кандидати за президент, като такива ще има и на Националния съвет в неделя с участието й на други лобита. Според нея „социалистите“ не са провели демократично допитване, както се тиражира, за това кой да бъде кандидатът за президент на партията, а са спускали имена на партийните структури, по изградената вече система.
Татяна Дончева каза още, че „не се натиска да се кандидатира за президент и като му дойде времето ще каже“ дали ще влезе в битката.
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

Вземете нов смартфон с 0% лихва на лизинг от А1 през юни
13:07, 09 юни 25 / А1
Посрещнете лятото с нов смартчасовник на Apple с до 200 лв. отстъпка от А1
13:06, 06 юни 25 / А1
"Грешници" – тайнственият свят оживява във Видеотеката на A1 Xplore TV
14:53, 05 юни 25 / А1
Добави коментар