За шофьорите: Между 50 и 51 км на „Тракия” почистват аварийната лента
12:28, 07 авг 16
25
442
Шрифт:
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, прзовават от там.
Утре, 8 август (понеделник), от 10 до 18 ч., в тунела „Траянови врата” в посока Бургас движението ще е само в активната лента. Временната организация е поради ремонт на предпорталното осветление.
На 9 август (вторник), от 10 до 18 ч., същите ремонтни дейности ще се извършват и в тръбата за София. Трафикът ще бъде само в активната лента.
Граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от безплатното мобилно приложение LIMA, от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, lima.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ. В агенцията целогодишно при 24-часов режим работи Ситуационен център, който събира и обобщава данните за състоянието по републиканските пътища, напомнят от АПИ.
Последни новини

А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Емил Кошлуков към СЕМ: "Спрете фарса!"
10:05, 12 сеп 25 / Idealisti
Умен старт на новия семестър – водещи смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
19:02, 11 сеп 25 / А1
Добави коментар