Трима се озоваха в болницата след катастрофа край село Равадиново
10:34, 05 авг 16
25
831
Шрифт:
Катастрофата е станала между лек автомобил „Тойота Ярис”, управляван от 40-годишната Н. Г. от Бургас, и „Фолксваген Голф”, управляван от 31-годишния Ж. И. от Сливен.
Причината за инцидента е неправилно изпреварване, предприето от страна на водачката на тойотата, която блъснала фолксвагена, завиващ наляво.
Вследствие на катастрофата и тримата пострадали са настанени в МБАЛ – Бургасмед, като водачът на фолксвагена е с комоцио на главата, неговата спътничка – К. К., на 32 години, няма сериозни наранявания. И двамата са без опасност за живота.
Водачката на тойотата пък е със счупен палец на ръката и натъртване на гръдната област. Няма опасност за живота й.
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар