Споделени автомобили - вече и в България
19:51, 18 юли 16
25
471
Шрифт:
Платформата CarAmigo вече е достъпна в България, като е отворила офис в София. На родна територия работят 6 души, съобщава „Капитал“.
Идеята е хора, които не използват автомобила си толкова често, да могат да го отдават под наем на други лица и по този начин да възвърнат част от разходите си по тях. В наема е включена каско застраховка на дневна база и пътна помощ в цялата страна.
Предварително ще се проверява изрядността на всички документи от двете страни на сделката. Освен това на сайта има и система за оценяване, чрез която ще се пресеят нелоялните потребители.
Различното при CarAmigo е, че отдаването става между физически лица и не е централизирано от една компания, която да притежава автомобилите.
Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар