Девет медала спечели СК "Сини камъни" от Държавното по скокове на батут и пътека
10:33, 06 юли 16 / Спорт
25
487
Шрифт:
Златните медалисти от сливенския клуб са Самуил Въндев на пътека при момчетата до 8 години и Преслав Въндев на пътека във възраст 11-12 години.
Сребърните отличия са за Георги Стефанов – на двоен минибатут, Кристияна Стамова- на пътека във възраст 10 години, Калоян Айранов – на пътека във възраст 12 години и Николай Иванов – на пътека във възраст 14 години.
С бронз се окичиха Самуил Въндев на батут, като това е негово второ отличие в надпреварата, Пресиян Въндев на пътека и Мариета Тонева на пътека.
Младият специалист в клуба и доскорошен състезател Бояна Димитрова не скри вълнението от успеха на възпитаниците си, които с нетърпение очакват в злата да се завърне старши треньора Стефан Божков.Те му пожелават бързо възстановяване и обещават да го радват с още успехи.
Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 / Свят
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Добави коментар