Повече от 300 дървета в Плевен са обработени срещу цикада
12:52, 01 юли 16
25
440
Шрифт:
Обработени са дървета в централна градска част, бул. „Скобелев” - ХГ „Илия Бешков”, пред ОАПС-а, пред Съдебната палата, на ул. „Св. Св. Кирил и Методий”, най-много дървета са пръскани по бул. „Данаил Попов”, уточни инж. Павлина Тодорова, началник-отдел „Екология”.
След разговор с фирмата, извършила обработка и при последващи проверки е установено, че има резултат от дейностите, които не са окончателни.
Ако се забележат поражения по дървета и в други части на града, както и след подадени сигнали за наличие на цикада, фирмата ще извърши същите действия по обработка.
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар