Лондонски полицаи, сгодили се на гей парада, тормозени в интернет
18:16, 27 юни 16 / Свят
25
425
Шрифт:
Трогателният момент, в който един унифомен пада на колене пред друг и му предлага брак бе заснет и разпространен в интернет. Въпреки че видеото получи огромна подкрепа от ЛГБТ общността , на сайта на столичната полиция са били получени и огромен брой обиди и закани. „ Хомосексуалността е грях. Не трябва да бъде хвалено. Истинската любов не е дяволска“, гласяла една от заканите.
Лондонската гей общност заяви, че ще предприеме мерки срещу подобни изяви. „Тъжно е да видим подобни отвратителни обиди. Но не се притеснявайте, ние сме полицията и ще има последствия“, написаха те на сайта си.
Освен годежа на двама полицаи, друг служител на реда, който обаче бил в цивилно облекло, предложи брак на своя партньор, част от прайда. И двете видеа са получили хиляди харесвания в интернет, информира "Ивнинг Стандард".
Още от „Свят“

Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 /
Уимбълдън, където традицията среща модернизма и технологиите
17:02, 27 юни 25 /
Разбиране на страничните залози в Блекджек
07:10, 19 юни 25 /
Казино индустрията в ОАЕ: началото на нова ера
06:46, 28 май 25 /Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Лятото е за нови приключения – и нов смартфон с до 80% отстъпка от А1
07:00, 03 юли 25 / А1
Добави коментар