„Синеморец бей“ пак на тезгяха за 768 000 лв.
16:45, 02 юни 16
25
521
Шрифт:
В началото на тази година същата сума се оказа неатрактивна и купувач за имота не се намери. Шестте сгради от комплекса не се продадоха и на втория търг през месец април с начална цена 614 400 лв. Сега публичната продан на практика тръгва отначало. Срокът, през който могат да се подават оферти в Районният съд в Царево, е от 8 юни до 8 юли тази година.
„Синеморец бей“ се продава заради дългове на фирмата собственик на имота „Рагнарок“ ООД към Българо-американската кредитна банка (БАКБ). Комплексът е с разгърната застроена площ от 5810 кв.м, а продаваните шест сгради заемат 4876 кв.м от целия терен. Намират се на 150 метра от морето.
Започналата през есента на 2008 г. световна икономическа криза се отразява на строителството на комплекса и подобно на много други сгради по Черноморието той не е завършен поради липса на средства.
Последни новини

Зелените сами си спряха проекта за зелена енергия от ветропарк Осогово, с несъстоятелни мотиви
09:30, 01 май 25 / Регионални новини
Емоционална среща в Община Сливен с деца със специални потребности и успехи в плуването
09:24, 30 апр 25 / Регионални новини
А1 ще компенсира всички клиенти на мобилни услуги, независимо дали са изпитвали затруднения
08:13, 30 апр 25 / А1
Добави коментар