Със спектакъл на детските ясли Добрич отбеляза 65 години яслено дело (снимки)
15:52, 01 юни 16
25
641
Шрифт:
В празника се включиха с песни и танци малчуганите от детските ясли “Здраве”, “Радост”, “Слънчево детство”, “Щастливо детство”, "Пролет” и "Първи юни".
На сцената танцуваха бели лястовички, славейчета, жабчета, пчелички, зайчета, патенца, герои от любими приказки. Публиката - майки, бащи, баби, дядовци, близки, бе препълнила залата и аплодираше бурно изпълненията на слънчевите деца.
Кметът Йордан Йорданов и областният управител Детелина Николова бяха гости на празника.
Сред гостите бе и д-р Иван Аврамов - основател на детските ясли в Добрич. Той бе отличен с плакет на Община дейност за принос в ясленото дело, който му връчи кметът Йордан Йорданов.
"Силно съм развълнуван, защото виждам, че усилията, които съм положил преди толкова години - за създаване на първата детска ясла, не са напразни. Сега в града растат чудни деца. Да са живи и здрави!", сподели д-р Аврамов.
Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 / Свят
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Добави коментар