Абитуриенти облякоха тениски на изпращането си в Търговище
07:20, 14 май 16
25
878
Шрифт:
Тази година инициативата е в подкрепа на болните от спинално-мускулна атрофия - рядко генетично заболяване. Целта е да се привлекат общественото внимание и отговорните институции, за да се внесат дълготрайни промени в третирането на болестта и да се подобри качеството на живот на болните чрез приемането и прилагането на европейски стандарт за лечение.
Всички дванадесетокласници, заедно със своите класни ръководители, закупиха белите тениски, като средствата са предоставени за лечение на нуждаещите се. Към тях се присъединиха и ръководството на училището, много учители и служители.
"Присъединявайки се към кампанията, зрелостниците изразяват своята загриженост към хората в нужда, вярвайки, че ако искаме да се случи нещо хубаво, ние трябва да бъдем активна част от него", споделиха от учебното заведение.
Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар