Ревизоро: Пари за Пловдив ще има, независимо кой ще е кмет
14:55, 29 окт 15 / Политика
25
526
Шрифт:
По думите му Пловдив го има и ще го има независимо от това, кой е кметът, а бюджетът си е бюджет. "Градът под тепетата е с голяма тежест в бюджета и е нормално да получава адекватно финансиране", категоричен бе Емил Димитров.
"Личността и това как се управлява една община са важните, не коя партия стои зад него. Бойко Борисов стана кмет на София, без ГЕРБ да управлява държавата, Йорданка Фандъкова се доказа като успешен кмет, когото софиянци харесват и спечели на първи тур, кметът на Бургас Димитър Николов спечели с впечатляващите 84 %, но и той управлява при правителство на БСП. Ако един кмет умее да защитава проектите си, да има подкрепата на града си, да привлича инвестиции, то няма значение коя партия стои зад него."
Емил Димитров - Ревизоро съобщи още, че след неделя, ако Славчо Атанасов бъде избран за градоначалник, то ще започне голяма проверка на всички сметки и обекти, реализирани по време на мандата на Иван Тотев.
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

През великденските празници работното време на магазините на А1 ще бъде променено
19:05, 18 апр 25 / А1
Благословени Великденски празници!
08:04, 18 апр 25 / Idealisti
Как да изберете подходяща агенция за дигитален маркетинг за вашия бизнес
06:50, 17 апр 25 / Свят
Добави коментар