Столичните квартали „Драгалевци” и „Карпузица” временно без вода
07:28, 19 окт 15
25
482
Шрифт:
Във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Мавровец“, кв. „Драгалевци“ се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 16:00 часа на ул. „Мавровец“ от ул. „Крайречна“ до ул. „Мащерка“.
Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на бул. „Княжевска“, кв. „Карпузица“ ще бъде спряна водата от10:00 до 18:00 часа на бул. „Княжевска“ от ул. „Миле Попйорданов“ до ул. „Стефан Пешев“.
Във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Асен Златаров“ в с . Горни Богоров се налага спиране на водата от 10:00 до 17:00 часа на ул. „Васил Левски“, ул. „Стефан Караджа“, ул. „Морава“, ул. „Здравец“.
При подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Извора“,с. Негован се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 12:30 часана живеещите в района на ул. „Извора“, ул.“Иван Грозданов“, ул. „Лесопарк“, ул. „Васил Левски“.
От „Софийска вода” предупреждават, че след възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване на мътността на водата.
Последни новини

Какво трябва да се случи, за да станат електрическите автомобили по-предпочитани от тези с ДВГ
17:38, 11 юли 25 / Свят
Най-новите смартчасовници Galaxy Watch8 LTE и Watch8 Classic LTE са налични за предварителна поръчка в A1
17:16, 11 юли 25 / А1
A1 стартира предварителните поръчки на новите Samsung Galaxy Z Fold7, Z Flip7 и Z Flip7 FE
15:33, 10 юли 25 / А1
Добави коментар