ФК "Дунав": Не винаги по-добрият побеждава във футбола
10:26, 18 окт 15 / Спорт
25
429
Шрифт:
"Драконите" завършиха 1:1 при гостуването си в Добрич, след като Георги Чакъров откри резултата в 35-ата минута, а домакините изравниха чрез Тодор Колев в третата минута на даденото от съдията продължение.
"Нямаха удар към нашата врата и ни вкараха гол. Ние изпуснахме няколко положения, а те ни отбелязаха след разбъркване пред нашата врата в 93-ата минута", коментира по този повод Великов.
Той добави, че в предстоящата седмица отборът ще работи сериозно за изчистване на грешките, довели до загубата на точки в Добрич.
"Нямаме много време. Още в петък ни чака тежко гостуване в Симитли. Все пак има още 19 кръга до края на първенството, в които трябва да сме пределно мобилизирани, за да запазим доброто класиране", каза още наставникът на "драконите".
Последни новини

Уимбълдън, където традицията среща модернизма и технологиите
17:02, 27 юни 25 / Свят
А1 е любимата марка на българските потребители в категория "Телекомуникации" за седма поредна година
14:26, 26 юни 25 / А1
Стефан Радев: Надявам се, че от залата по вдигане на тежести "Норайр Нурикян" отново ще излизат шампиони
07:41, 23 юни 25 / Регионални новини
Добави коментар