Свлачище на строеж до „Цариградско шосе“ затвори пътя за „Горубляне“ (обновена)
12:04, 12 окт 15
25
518
Шрифт:
От Столична община съобщиха, че строежът е на частна компания.
По първоначална информация в следствие на не добре укрепеният изкоп на частния строеж и силния дъжд се е получило свличане на земна маса. Проверката продължава.
Движението е затруднено.
Екип на звеното за аварийно-спасителни дейности и Пътна полиция са на място и осигуряват обезопасяването и движението в района,уверяват от общината.
Временно се променят маршрутите на автробусни линии номер 1 и 3 посока „Околовръстен път”, съобщиха още от Столична община. Те ще се движат по бул. „Цариградко шосе”, ул. „Павел Красов” и бул. „Самоковско шосе” и след това продължават по линията си.
Последни новини

„Последен изход: Наследството“ – новата глава от култовата поредица вече е част от Видеотеката на A1 ТВ
11:29, 01 юли 25 / А1
Недопустимо ли е предложението за отмяна на решенията за образуване на Карандила и Даулите в селищни образувания?
13:05, 30 юни 25 / Регионални новини
Уимбълдън, където традицията среща модернизма и технологиите
17:02, 27 юни 25 / Свят
А1 е любимата марка на българските потребители в категория "Телекомуникации" за седма поредна година
14:26, 26 юни 25 / А1Избрани новини

Новият стар расизъм
15:30, 01 юли 25 / Idealisti
Целта оправда средствата
06:35, 30 юни 25 / Idealisti
От легенда до сянка, в клетката на собствената си слава
07:05, 29 юни 25 / Idealisti
Добави коментар