Шестима петричани пребиха и ограбиха младеж в Гоце Делчев
14:23, 05 окт 15
25
607
Шрифт:
Нападателите били въоръжени с газов пистолет и един от тях възпроизвел изстрел във въздуха. След това младежът е пребит и отведен в местността "Попови ливади", където хулиганите продължили да го бият.
После задигнали мобилния телефон на жертвата и CD плеър, джобно ножче, фенерче, и златен ланец, собственост на младия мъж. Открадната е и сумата от 200 лева, която той държал в себе си.
Местната полиция е започнала незабавни оперативно-издирвателни дейности и открила извършителите. Това са трима младежи на 18-годишна възраст от Петрич. Помощници им били 16-годишно момче от южния град и 17-годишен от Марикостиново.
Откраднатите вещи са иззети. Образувано е досъдебно производство по случая. Работата продължава.
Последни новини

Чаровната гротеска
19:15, 16 сеп 25 / Idealisti
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар