Меглена Кунева ще участва в кръгла маса за антикорупционните политики в Шумен
08:03, 12 сеп 15 / Политика
25
373
Шрифт:
На форума в Шумен ще бъдат обсъдени последствията от отхвърлянето от Народното събрание на Закона за борба с корупцията по високите етажи на властта и инициативите за активизиране на гражданска подкрепа за по-строго антикорупционно законодателство.
В събитието ще вземат участие представители на местната власт, бизнеса, неправителствения сектор и гражданското общество. В дебатите ще се включи и народният представител от Реформаторския блок и и председател на Предизборния щаб на ДБГ Димитър Делчев.
Посещението на вицепремиера във Велико Търново и Шумен е част от обиколката, която тя прави в цялата страна, за обсъждането на съдебната реформа, антикорупционните политики и напредъка по подготовката на Председателството на България на ЕС през 2018 година.
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

На 12 август Сливен ще отбележи Международния ден на младежта
09:14, 11 авг 25 / Регионални новини
Смарт начин да останеш във форма – смартчасовници Huawei с 0% лихва от А1
18:14, 07 авг 25 / А1
Атлас – Централна Азия
18:20, 06 авг 25 / Idealisti
Добави коментар