„Лаборатория на чувствата“ отвори врати в Стара Загора
15:03, 27 юли 15
25
467
Шрифт:
Първите желаещи да споделят емоции и да „лекуват“ душата си бяха ученици от града, които пряко участват в работата на двете местни младежки звена. Те се събраха днес в в залата на Превантивния център, за да споделят няколко часа в ролеви игри. „Лаборантите“ рисуваха емоциите си с брашно и си подхвърляха „гореща топка“ с въпроси и отговори.
„В Лабораторията ние се учим да разпознаваме емоциите си, да ги назоваваме, контролираме и постигнем емоционална интелигентност“, обясни Радост Овагимян, ръководител на Центъра в Стара Загора.
Всеки, който има желание, може да се присъедини към откритите уроци за подобряване на общуването и вътрешното равновесие.
Последни новини

Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 / Свят
Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Седмицата на „Джурасик“ поставя началото на лятото с тематични филми на половин цена във видеотеката на А1 ТВ
14:52, 17 юли 25 / А1
Добави коментар