СЕМ отложи гласуването на отчета на БНР
21:40, 21 юли 15
25
647
Шрифт:
Според СЕМ в отчета не е засегната достатъчно темата за протеста на радиожурналистите, които искат оставката на генералния директор Радослав Янкулов и на управителния съвет на БНР. Не достигна и кворум, който да гласува.
Националното радио се управлява добре, разумно, с перспектива и екпертно, отбеляза генералният му директор Янкулов. По думите му финансовото състояние на БНР е стабилно и дори има отчетени 10% повече приходи за миналата година.
Председателят на СЕМ Георги Лозанов сподели, че очакванията му са били да има сериозен анализ на начина, по който е структурирано управлението на радиото, как са разделени вземанията на програмни решения и на административното ръководство, как хората са интегрирани при взимането на решения, проблемите, които среща управлението и отговор на критиките.
Последни новини

Община Сливен продължава ежедневни оросявания в квартал "Речица"
11:12, 21 юли 25 / Регионални новини
Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 / Свят
Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Добави коментар