Меглена Кунева поиска спешна сбирка на реформаторите за съдебната реформа
16:44, 21 юли 15 / Политика
25
398
Шрифт:
Кунева съобщи, че свиква и извънреден изпълнителен съвет днес в 17:00 часа, за да бъде изготвена позиция на партията, каза Кунева и призова и колегите и от другите партии в Реформаторския блок да направят същото.
Тя предлага утре да се събере спешно и председателският съвет на РБ, за да се формира единна позиция на блока.Тя се възмути, че на разговорите с Борисов и Местан не е бил поканен съпредседателят на парламентарната група на РБ Найден Зеленогорски, който е представител на ДБГ.
"Не търсете конфликт вътре в Реформаторския блок", каза още Меглена Кунева.
"Не съм видяла предложение на хартия от ДПС", каза още Кунева. "Да се случи реформата е много важен елемент от развитието на страната. Не мисля, че има непреодолима съпротива към съдебната реформа като цяло", подчерта тя.
На въпрос за мнението на Радан Кънев, че ДПС предлага "имитация на реформа" Кунева отвърна, че още не е говорила с него и не знае мнението му.
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

Община Сливен продължава ежедневни оросявания в квартал "Речица"
11:12, 21 юли 25 / Регионални новини
Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 / Свят
Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Добави коментар