Министър Кралев награди сребърната медалистка Антоанета Бонева
16:04, 29 юни 15 / Спорт
25
1251
Шрифт:
Кралев поздрави състезателката от Търговище за отличното представяне и й пожела успешна подготовка за Олимпийските игри в Рио де Жанейро. На срещата в ММС присъстваха също Мария Гроздева – президент на Българския стрелкови съюз, и нейният треньор Валери Григоров.
Гроздева благодари на Кралев за подкрепата и обяви, че очаква да спечели виза за Рио де Жанейро до края на годината. До момента спортната стрелба има завоювани три олимпийски квоти – на Антоанета Бонева, Антон Ризов и Самуил Донков.
Гроздева благодари на Кралев за подкрепата и обяви, че очаква да спечели виза за Рио де Жанейро до края на годината. До момента спортната стрелба има завоювани три олимпийски квоти – на Антоанета Бонева, Антон Ризов и Самуил Донков.
„Благодаря Ви за проявеното уважение и внимание към нас. Това ни вдъхва допълнително увереност и самочувствие. Радвам се, че постигаме успехи и проблемите на нашата федерация бяха решени благодарение на Вашата лична намеса“, заяви Гроздева.
Два дни преди да започне европейското първенство в Марибор, в Любляна ще се проведе европейска асамблея, на която се очаква Българският стрелкови съюз да бъде приет за член на Европейската федерация по спортна стрелба, обяви още Мария Гроздева по време на срещата с министър Красен Кралев.
Последни новини

Какво трябва да се случи, за да станат електрическите автомобили по-предпочитани от тези с ДВГ
17:38, 11 юли 25 / Свят
Най-новите смартчасовници Galaxy Watch8 LTE и Watch8 Classic LTE са налични за предварителна поръчка в A1
17:16, 11 юли 25 / А1
A1 стартира предварителните поръчки на новите Samsung Galaxy Z Fold7, Z Flip7 и Z Flip7 FE
15:33, 10 юли 25 / А1
Добави коментар