ОФК „Поморие” оглави „Б” група

16:58, 17 авг 15 / Спорт 25 282 Шрифт:
Общинският футболен клуб „Поморие” оглави класирането и се утвърди като абсолютен лидер на „Б” група, похвалиха се от черноморското кметство. Вече четвърта среща от първенството в втората ни по сила професионална футболна група отборът на “Поморие” не е допуснал гол в собствената си врата.

В последния мач съставът гостува на ПФК „Добруджа” в Добрич. Перфектното партниране между Яни Пехливанов, Милен Танев и Ахмед Ахмедов доведе до красив гол в 65-та минута.

Вратата на противника бе отново атакувана 20 минути по-късно. Георги Петков направи удар с глава, но защитникът на домакините изби топката от голлинията и втора точка не бе отбелязана. Мачът завърши с краен резултат 1:0.

Идната събота, 22 август, от 20:00 часа ОФК “Поморие” приема на свой терен отбора на ПФК “Дунав” /Русе/.