ОФК "Поморие" надделя над "Локомотив" Мездра с 1:0

09:56, 10 авг 15 25 272 Шрифт:
Футболистите на ОФК „Поморие” отвоюваха трета поредна победа в първенството от „Б” професионална футболна група. Успехът бе постигнат с краен резултат 1:0 срещу гостуващия тим на ПФК “Локомотив” Мездра.

Повече от 1500 зрители бяха дошли на стадиона в Поморие, за да подкрепят домакините и да се насладят на оспорваната игра.

Първото полувреме даде няколко добри ситуации за отбелязване на точка и след отлична атака и центриране на Антон Иванов, Даниел Стоянов реализира с глава единствения и победен гол.

Момчетата от ОФК “Поморие” запазиха надмощието си и през втората част на мача, като продължиха да създават голови положения, но въпреки това резултатът остана непроменен.

Следваща среща от първенството ще се играе 15.08.2015 г. /събота / от 18:00 часа, на стадиона в град Добрич. Тогава съставът на Поморие ще гостува на ПФК “Добруджа”.