“Светкавица” победи “Шумен” в контрола

10:55, 06 авг 15 / Спорт 25 354 Шрифт:
Отборът на “Светкавица” (Търговище) победи с 2:1 “Шумен 1929” в контролна среща, играна вчера на стадион “Димитър Бурков” в Търговище.

Двата отбора направиха втора проверка по между си в рамките на седмица В първия двубой, игран в Шумен, домакините се наложиха с 2:0.

В Търговище “Шумен” откри резултата чрез Тони Илиев, а “Светкавица” направи обрат с два гола на Исмаил Иса.

През първото полувреме шуменци имаха няколко добри положения за гол, но ги пропиляха. Все пак Тони Илиев се разписа и даде аванс на възпитаниците на Петър Медведски– 0:1. При този резултат приключи първата част.

През второто полувреме “мълниите” заиграха по-добре и на свой ред създадоха добри ситуации за гол. Исмаил Иса, който поддържа форма с тима на “Светкавица” успя да реализира. Опитният нападател наниза две попадения в рамките на няколко минути и доведе резултата до 2:1.