Моуриньо: Труден мач, но продължаваме да мечтаем

08:32, 21 апр 17 / Спорт 25 315 Шрифт:

„Това бе тежък мач срещу един труден опонент, но успяхме да спечелим и продължаваме да мечтаем да вземем трофея“, заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо след успеха над Андерлехт с 2:1.

На „Олд Трафорд“ домакините поведоха рано чрез Хенрих Мхитарян, но гостите бързо изравниха, като в крайна сметка се стигна до продължения, в които Маркъс Рашфорд отбеляза победния гол за „червените дяволи“. „Уморен съм след този тежък мач, но предполагам, че играчите са още по-уморени.

Важното е, че оставаме в турнира и продължаваме да мечтаем за трофея. Феновете на Андерлехт бяха страхотни и им помогнаха в последните минути“, коментира Моуриньо след двубоя.

Португалецът не пропусна да похвали младите си играчи, които издържаха 120 минути – Люк Шоу и Маркъс Рашфорд. „Люк Шоу игра в продълженията с крампи, за да мога да направя промяна на друга позиция. Тези неща ме карат да имам доверие на играчите“.