Тотнъм не остави никакви шансове на Уотфорд

16:55, 08 апр 17 / Спорт 25 285 Шрифт:

Отборът на Тотнъм продължи с отличното си представяне от началото на годината, след като разби Уотфорд с 4:0 в първи мач от 31-ия кръг на Висшата лига. Това съобщи БГНЕС.

"Шпорите" са тимът, спечелил най-много точки в първенство на Англия през 2017-та година, като днес не оставиха никакви шансове на своя съперник на "Уайт Харт Лейн".

Деле Али откри резултата в полза на домакините в 33-та минута, а в последните пет минути на първото полувреме лондончани вкараха нов два гола, дело на Ерик Дайър и Хюн Мин Сон, за да предрешат изхода от срещата. 10 минути след почивката Сон се разписа за втори път и оформи крайното 4:0. В този мач в игра за Тотнъм се завърна голмайсторът на тима Хари Кейн, който влезе като резерва през втората част.

След този успех "шпорите" имат 68 точки в актива си и се доближиха на 4 от лидера Челси, който тази вечер гостува на Борнемут. Уотфорд заема 10-та позиция с 37 точки.